4 Spoilers about new episodes in this season

24. october 2012 at 21:02 | Vivi |  News & Other
Carina MacKenzie vydala pár nových spoilerů ohledně čtvrté sérii Upířích Deníku. Upozorňuji, nemusí být 100% pravdivost těchto spoilerů, ale pravdivé můžou být také.

1. První projížďka Eleny a Stefana na motorce - V tomto týdnu vepizodě s názvem "The Rager" Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu, aby jí ukázal, že i jako upír může prožít legraci. Mohou být nesmrtelní, ale stále musí nosit helmy. V této epizodě také uvidíme, jak Damon spojí své síly s Meredith a Klause, a Rebekach se pokusí oživit své flirtování s Mattem.

2. Damonova a Elenina alkoholová akce - Jak bylo dříve oznámeno, Damonm s Elenou se podílí na události bratrství rytířů, ve které se budou účastníci oblékat podle jejich oblíbených vrahů a obětí vraždy. Celá falešná krev i opilí dospívající Damon dává Eleně velkou příležitost dozvědět se něco o volbě oběti. Je zdůrazňováno, že Stefan tyhle metody nebude podporovat... ale Elena se bude určitě bavit.

3. Videní.. - V epizodě, která se bude vysílat 15. listopadu, "We All Go A Little Mad Sometimes", Elena - která se stále bude snažit přijít k termínu její transformace - bude zažívat halucinace, které způsobí, že dělá co může být více nejasná "nebezpečná chyba"? Ne! Uvidíme v této epizodě skvělou jízdu mezi Stefanem a Elenou!

4. Alespoň jedna separace - Předkrátkou vysílací přestávkou bude jeden pár na kordy! Všechny dobré věci musí dojít do konce, ne?


 

Be the first one to judge this article.

Poll

.:Love triangle:.

Damon & Elena 53.9% (440)
Stefan & Elena 46.1% (377)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder