New poilers about Season 4

15. july 2012 at 16:20 | Vivi |  News & Other
Přináším vám nové, a hlavně velice spoilerové, informace o natáčení čtvrté série! Všechny informace pocházejí z TV Line, a přeložil to Furiant z the-vampirediaries.cz.


TVD panelu se zúčastnili: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder, Steven R. McQueen, Zach Roerig, Michael Trevino, Julie Plec a Kevin Williamson, který panel i moderoval.

Nové záběry
I když produkce čtvrté série teprve začala, byly fanouškům promítány první natočené scény. V jedné Damon přirazil Matta ke zdi (pravděpodobně kvůli tomu, že byl naštvaný, že Matt přežil autonehodu), ve druhé pak Damon říká Stefanovi větu: "Teď má svět dalšího quarterbacka. Bravo, bratře."

Info o 4. sérii
"Všechno mi připadá tak svěží, tak nové," řekla výkonná producentka Julie Plec. "Je to jako dřív, ale je to také jiné. Je tam hodně hlubokých a emociálních věcí." Čtvrtá série série se bude také věnovat čarodějnictví - například kdo naučil Původní čarodějku Esther vše, co zná a ví.

Upírka
"Elena byla drsná holka a teď je drsná upíří holka, která se o sebe umí postarat," uvedl Ian Somerhalder. "Bude velmi zajímavé přidat do milostného trojúhelníku tuto dynamiku… a myslím, že se spolu budou muset naučit mnoho věcí v opravdu krátkém čase." Co se týče hraní "nové" Eleny, Nina řekla: "Jak uděláte upíří Elenu jinou než lidskou Elenu? Bude to těžké a myslím, že to závisí na jejích zkušenostech. Všechno bude znásobené a bude neustále bojovat s tím, co teď je."

Zpět na začátek
Dny, kdy se Damon snažil být lepším člověkem, jsou pryč. "Zkusil to," pokrčil rameny Ian. "Snažil se být tím, koho lidé chtěli, ale on takový prostě není." V podstatě Damon říká: "Udělal jsem všechno, co jste po mně chtěli, ale nevyšlo to… a pokud se vám to nelíbí, jděte někam."

Něco o ženě v uniformě
Zach Roerig by prý chtěl novou romantickou známost. "Myslím, že šerif Forbesová by byla skvělým společníkem," žertoval.

Skvěěěěělá Katherine
Julie Plec mluvila i o své milované záporačce: "Katherine neukáže svoji tvář dokud pro ni bude Klaus stále hrozba." Jenže kdo ví, kdy se to stane… budeme muset počkat a uvidíme.

Známé tváře
I když účinkuje Matt Davis v midseason dramatu stanice CW Cult (viz článek z Comic-Conu), vrátí se i jako Alaric do Vampire Diaries. "Určitě se objeví," ujistila nás Julie Plec. "Nechceme žít ve světě bez Matta Davise v naší rodině. Takže jeho návrat je možný a je to něco, co bychom všichni rádi viděli." Kromě něj se vrátí i manželka Paula Wesleyho Torrey DeVitto jako Meredith.
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Návštěva

~ K L I K N I ~ 100% (2400)

Comments

1 tay-swift-team tay-swift-team | Web | 15. july 2012 at 16:32 | React

vypada to dobre!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder