December 2011

Pauza

11. december 2011 at 13:23 Info & Site
Myslím, že ten nadpis mluví za vše... Nerada to dělám, protože vím, že isf už nebude jako dřív, ale já prostě pauzu potřebuju.... Je toho na mě moc, novinej je docela i málo, a přestává mě to tu bavit. Prostě tu pauzu na krátkou dobu, než všechni dohoním, a poskládám se tak, že budu schopná uložit vůbec fotky.

Zatím se tu mějte ;) brzo bych se měla vrátit... Až se vrátím, vše dám do pořádku ;) btw, tenhle článek si přečte tam pět-děset affiliates, jelikož jsem neobíhala tak měsíc :D

Happy Birthday Ian!

8. december 2011 at 14:24 | Vivi |  Info & Site

Jak jistě mnozí z vás víte, Ninin přítel, Ian, dnes - 8. prosince - slaví 33! Myslím, že by bylo správné popřát i na isf Ianovi k jeho třiatřicátým krásným narozeninám.

Kdyby nebylo Iana, Upířím Deníkům by chyběl ten úžasný modrooký muž, co dodává tomuhle úžasnýmu seriálu tu správnou šťávu ♥ Kdyby nebylo jeho, tahle isf adresa by neexistovala, a já ani nevím, jestli bych měla tenhle blog, protože původní záměr měl být, že tento blog bude o něm ;) Takže se přidávám a přeju mu všechno nejlepší, hodně úspěchů a hodně dalších hereckých rolí ;)

btw, vd-online.blog.cz spolu s only-tvd.blog.cz založili projekt pro jeho narozeniny, a dnes zveřejní výtvory a fotky od fanoušků, které zasílaly pro tento projekt, a nakonec by měli zveřejnit i video, na kterém jsem se podílela i já (ten, který jim měl video dělat, bohužel nemohl)

Také bych byla ráda, kdyby jste se mrkli na Stelena Relationship - Aslien se po dlouhé době ozvala. Obě dvě toho máme moc, a jelikož já nestíhám, tak se ozvala alespoň ona ;)

za obrázky uvedené výše děkuji niansomerhalder.tumblr.com


Katherine Pierce || I'm a D.I.V.A.

6. december 2011 at 20:35 Fan videos
Je to úplně nové fanvideo s Katherine... SSWmuffiinxx ho nahrála teprve dnes, a spoustu mích yt přátel se líbí, nebo si ho přidávají do oblíbených, takže to vidím hned na hlavní stránce yt, a proto se s vámi musím podělit ♥


Titles for upcoming episodes & 3.13, Bringing Out The Dead - First Set Shot

5. december 2011 at 4:55 | Vivi |  News & Other

Objevily se oficiální názvy nadcházejících epizod Upířích Deníků a dokonce první fotka z 3.13 - Bringing Out The Dead. Není sice s Elenou, ale nebude na škodu ji přidat ;) do galerie ji nahrávat ale nebudu.

Episode 3.10 - The New Deal
Episode 3.11 - Our Town
Episode 3.12 - The Ties That Bind
Episode 3.13 - Bringing Out The Dead


(nevím, zda se objevily už dříve, pravděpodobně jo, ale moc dlouho to nebude;))

Additional 2x C Nichols photoshoot in HQ

3. december 2011 at 15:02 | Vivi |  Gallery update
Vím, měla jsem vyhlásit tu slíbenou pauzu, ale mě se ještě nechtělo, a tohle jsme přidat musela. Jsou to dvě hq fotky od Nicholse... ve velkém rozlišení jsou sice nekvalitní, ale po zmenšení jsou kvalitní, a proto je to hq;) Jedna fotky má hrozně málo kontrastu, a ta druhá zase moc, takže pochybuju, že to jsou fotky jako fotky, ale myslím, že to je nějaký scan nebo něco takového:) za fotky děkuju úžasnému zdroji ninadobrevdaily.net, o kterém vím díky Katty z ndf4
nemám chuť se pižlat s nějakýma galeryjníma linkama, prostě sem něco napíšu, přidám fotky, a čus

New pic for S Style photoshoot 2011

2. december 2011 at 19:00 | Vivi |  Gallery update
Asi před týdnem jsme zveřejňovala scany pro Seventeen... tady je další fotka ze shootu z něho ;) mimochodem... zítra vyhlásím pauzu... není co přidávat, a scany... na co, když to skoro nikoho nezajímá, a navíc.. mám toho strašně moc... a chci to dodělat:) hlavně lay pro Vick, ona toho pro mě udělala moc, a chtěla ode mně layout, a jsem ráda, že se jí něčím můžu oplatit:) díky Katty z ndf4 jsem poznala úžasný zdroj ninadobrevdaily.net, ze kterého mám i tuhle fotku;)


btw, tak zítra sem spatlám nějaký článek ohledně nových věcí a o pauze:)
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder