May 2011

Diary 04

31. may 2011 at 14:26 | © Aslien |  Diary [Aslien]

Zdravím moji drazí spolublogoví maniaci
Já jsem úplně hrozná! JSem na počítači tak dlouho až se chudáček přehřeje a celý víkend nejel. Měla jsem tendenci, že mám vyhořelý zdroj u počítače, ale ne. Ten můj šmejd se prostě rozhodl, že mi prostě přes víkend nepojede. Tak jsem musela přejít na notebook, jenomže notebooku moji zátěž nevydrží a proto jsem měla nervy v kýblu. Dnes se mamka usmyslila, že ho zkusí zapnout a když nepůjde půjde do opravny, ale on se prostě v úterý ráno rozjede jako by nic. No, zpět k blogu dneska jsem si všimla, že Viv chce dělat rekonstrukci, páni už zase chce dát nový design, je šílená :D. Také bych ji hrozně ráda pmohla, ale nedokopala jsem se ani k mojemu blogu, budu se, ale snažit. Ve škole je to jednou dobré, pak zase špatné momentálně je to dobré. Alespoň, že tak. Edit sdem dopíšu večer, teď už musím jít.

Reconstruction 0.1

30. may 2011 at 19:23 Info & Site
Myslím, že nadpis mluví za vše. Všichni se vrhají na rekonstrukce, teď, když je velká pauza ve vysílání v Upířích Denících, a náš blog potřebuju rekonstrukco opravdu hodně. Teď, když je ta pauza, mám plno času vše doplnit. Když kouknete do rozcestníků některé odkazy už jsou staré, a tak mají odkazovat na galerii, či jinam, a některé ani nejsou dodělané.

Tyto věci se budou týkaz rekonstrukce, prosím affiliates, aby měli strpení, protože budou přibývat články, které ani komentovat nemusíte, protože budou součástí rekonstrukce, a také nebudu obíhat, protože na to nebudu mít vůbec čas. Pravděpodobně budu hodně neaktivní, ale vše se projeví potom v rozcestnících apod.

Vše, co obsahuje rekonstrukci, je uvedené zde:

01. Doplnění + Úprava rozcestníků; potřebuji doplnit trailery, hlášky, a ostatní potřebné věci, a pak ten vzhled je otřesný. Bude to trvat asi dost dlouho, každý den si stáhnu jen jeden/dva díly, u kterých budu vypisovat hlášky.
stav: 0%

02. Doplnit galerii; doplnit appearances, loga pro scany, personal photos a ostatní věci.
stav: 0%

03. Nový layout na galerii; ten, co tam je, je otřesně hrozný. Je tam už dost dlouho, potřebuje to změnu.
stav: 0%

04. Dodělat Nininu filmografii (online a ke stažení); tohle potřebuju dodělat jak sůl, já vlastně ani nemám celou filmografii Niny.
stav: 0%

05. Zveřejnit twitter is-f; tato stránka, is-f, už má delší dou založený twitter, ale kvůli neaktivitě jsem ho stále nezveřenila a nezveřejňuji na něm žádné zprávy.
stav: 0%

06. Youtube.com; potřebuje nový layout na můj kanál, a musím se tam zorientovat.. teď tam bude dost mrtvo a neobjeví se tam dlouho žádné video, nemám na to čas.
stav: 0%

07. Nový layout pro is-f; ano, správně... jakmile dokončím rekonstrukci, posledním bodem je nastavit layout, a konečně zase blogovat a navštěvovat mé affiliates.
stav: 0%

Statistics ~ (23.5. 2011 - 29.5. 2011)

30. may 2011 at 14:54 | Vivi |  Statistics
Navstevnost za minuly tyden (23.5. 2011 - 29.5. 2011) je:

Pondeli: 190
Utery: 200
Streda: 185
Ctvrtek: 182
Patek: 185
Sobota: 237
Nedele: 234

Celkem: 1413

~ I když návštěvnost klesla (klesá, což je mou neaktivitou a tím, že vše přidám o tejden pozdějc a neobíhám) ty čísla jsou krásná ♥

TV Season Finale Awards

29. may 2011 at 11:46 | Vivi |  News & Other

Americký server Entertainment Weekly zveřejnil anketu o nej z finálových dílů seriálové sezóny. Hlasovat můžete do 30.5. zde, na stránkách Entertainment Weekly. The Vampire Diaries je zařazeno hned v několika kategoriích, třeba v "Best Death" (nejlepší smrt) s Jeremym, "Best Romantic Cliffhanger" s Elenou, Stefanem a Damonem, "Best Kiss" (nejlepší polibek) s Damonem a Elenou nebo "Most Rewound Moment" se scénou, kde Elena konverzovala s Damonem, když umíral, a spoustu dalších.

Damon & Elena // Not Alone

28. may 2011 at 18:19 | Vivi |  Fan videos
No hádejte, kdo tuhle nádheru stvořil ♥ LanQka udělala svoje první video, a i když jsem jí úplně minimálně pomohla se sony vegasem, všechno zvládla úplně dokonale, a já se o toho videa úplně nehorázně zamilovala ♥ btw, opovažte se napsat jenom pěkný!!
dejte si to na 720p - pamatujte si

Youtube channel

27. may 2011 at 16:40 | Vivi |  Info & Site


Jak jste jistě zaregistrovali, začala jsem vyrábět videa (jsou totálně děsný, ale tak když mě to začalo bavit :D) a s nimi si i založila youtube kanál. Nešly mi jména jako Vivi, Wiwi nebo Vifi, a tak sjem zvolila šíleně stupidní přezdívku VifibackG :D
Videa mi vůbec nejsou, jsou hrozný a já jsem děsnej amatér, a tak budu ráda, když mě maličko podpoříte, a alespon se podívali na můj kanál.

Dále bych se chtěla omluvit, že jsem neaktivní a že jsem ani nezveřjnila video týdne. Nějak na to kašlu, ale postupem času bych měla zase zabrat. Taky bych chtěla zmínit, že každého mezi affiliated nevezmu, to bych jich měla opravdu spousty, a nestíhala bych, tedy pokud vás nevezmu či neodepíšu, neberte si to nějak zle.

Přiložím sem své aktuální video, je zvláštní, že se o něj s vámi vůbec podělím, i kdy mé samotné se moc nelíbí :D

~ Damon & Elena - Pass Out ~
btw, dejte si to na 720p, 1080p je zbytečné ;)

24 May - Walk in Paris

26. may 2011 at 18:14 | Vivi |  Gallery update
Nina a Ian byli 24.5. viděni v Paříži. Tak, z tohohle mi včera došel kyslík... myslela jsem, že poslední vteřinu před svojí smrtí prožiju zíráním na monitor na tyhle fotky ♥ Jsou prostě oba dva tak roztomilí <3 Určitě stojí za to, si ty fotky prohlédnout. Taky se mi moc líbí, jak Ianova a Nininy mamka spolu takhle krásně kamarádí. Za tyto fotky děkuju Undisclosed Desires a Oh Nina Dobrev!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Link:


Diary 29

24. may 2011 at 14:04
Už se vám du zase vypísať.. já vím, místo abych přidávala fotky a novinky, vás tu otravuju tímhle.. :D Hrnou se na mě laye... včera se mě Katie ptala, jestli jim znovu neudělám layout. Neee že bych nechtěla, jen nevím, jestli se mi povede, a jestli na něj budu mít náladu. Laye, videa, a to všechno je další bod, proč bych měla pozastavit. Ale to teď řešit nechci...

Něco veselejšího :D poslední dobou si připadám jak seznamka. Už jsem takových lidí seznámila, tajten tejdem jsem LanQku seznámila s dvěma lidma (jsou to jen dva, ne? :D) a když byla trojkonverzace, začínala jsem si plíst přezdívky. Každej, kdo si mě na ICQ přidá, totiž čeká výslech, abych ho poznala, no a jistěže pak každýmu dám přezdívku, neeee? :D Aslien - Špunt... Carry - Špuntiprd (když jí to tak sedí! :D) LanQka - Púú (no není to originální? :D), Eli - pako (a ne woodoo nebo kolik "o" tam je :DD) Ksenija - Bob (myslím.. je to tak, ne? :D) a Vivi se stala - Mučačou (takhle mi začal říkat Pú od tý doby, co jsme pro mě hledali přezdívku, pač se nevědělo, jak mi bude říkat, a trdlo mi prej nesedí, což bych neřekla, pač furt něco vylejvám, před pár dny jsem si rozbila nový sluchátka, furt padám... a znáte to, smůla).. a včéra se to tam nějak zkomodrlilo, pak Aslien nám začala říkat rákosníci, a už v tom byl totální maglajs.. jakobych byla pětiletý děcko co neví, jak se kdo menuje, a tak mu strčí přezdívku jako je Pú, a špunt :D když ono je to tak roztomilý ♥ a pak!! :D hej děcka, naučila sem se "hovoriť" slovensky :DD to Eli s tím začala! :D pak Aslien, a na to, že kolikrát zkomodrlim i něco po našem jazyce, připadám si jak cizinec, a když jsem tak "nečeská", tak jak asi vypadá má slovenština, že? :D už vás tu přestanu otravovat, připadám si jak vetřelec, přidám sem písničku, a pádím ...

~ Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta ~

btw, ty nový fotky mě totálně ♥! sotva donastavím nový layout sem, mám miliardy chutí udělat novej!! ale nesmím! Aslien vsadila 70% na to, že novej udělám, a 30% na to, že ne, a já musím zvětšit těch 30%, takže nesmím dělat žádnej novej lay! zvládnu tooo...

New outtake for Seventeen Fitness, photos BTS & K Iswarienko

24. may 2011 at 11:39 | Vivi |  Gallery update
Objevily se přepřenádherné fotky pro magazín Seventeen Fitenss, za které děkuju ndobrev.pl, jsou úplně skvělé ♥ a hlavně jsou v HQ, ježíš mangote, mám chuť s nimi udělat lay <3 Pak se objevily čtyři fotky, né v moc úžasné kvalitě, ze staršího shootu od K Iswarienka, které jsem našla na ninadobrevfans.com, a pár fotek za scénou POBAW, které jsou z nina-dobrev.org.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com imagebam.com

Gallery Links:


Statistics ~ (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

23. may 2011 at 15:35 | Vivi |  Statistics
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:

Pondeli: 199
Utery: 221
Streda: 200
Ctvrtek: 183
Patek: 197
Sobota: 245
Nedele: 295

Celkem: 1540

~ Návštěvnost se dost snížila, nejsem vůbec hrdá za to nejmenší číslo (183!), ale to je ta neaktivita :/
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder