Diary 07

14. january 2011 at 13:32 |  Diary [Wiwi]
ISOMERHALDER-FAN
Některé blogery psací si deník začínám předhánět :D
No,možná se divíte,že píšu tak brzo,zrovna teď je 13:08 a já zrovna teď mačkám tlačítka na klávesnici. Jsem nemocná, ano, je to děsný, připadám si jak obalený tukem tučňák. A k tomu mě hrozně bolí hlava a připadá mi, že každou chvíli mi vylezou oči z ďůlku. Ale přežívám to. No, nevím jestli tady dneska budu dlouho, zářící monitor na mou rozbolavělou hlavu mi nedělá moc dobře, ještě že jsem závislák na ovoci a na zeleninu, alespoň nějaký vitamín do sebe a alespoň netloustnu, jediná výhoda ovoce a zeleniny. Nejspíš se pokusím konečně najít nějakou tu novinku.

A také vás chci pochválit za návštěvnost!
Včera jse dosáhla 136, ano, na to že mám blog docela krátko, návštěvmost se zvyšuje. A hlavně chci pochválit svá affs! Někdo už u mě přesáhl za návštěvnost 8 bodů! A jak jistě víte,nepočítám to tak,že napéíšete milion kometářů u článku za pár vteřin, ne, počítám návštěvy. Myslím to tak, že když se tu objevíte třeba ve 14:00 zapíšu návštěvu,ale další návštěva se zapisuje třeba i po několika hodinách a také zapisuju body, za to že si s někým rozumím. V neděli (nebo v pondělí) ukážu vaše konečná čísla a některé přesouvám do vyšší skupiny.

A jsem také moc ráda za vaše názory k další kapitole Bloody Secrets! Někteří už se dokonce ptali, co je ta Cheryl zač. A jak jistě víte, v předchozích kapitolách byla odhalena první část jejího 'já', tedy že je klíč k několika věcem, ale ještě ani ona sama to neví a ostatní nevědí její druhou část. Na odhalení jejího celého 'já' se můžete těšit už v příštích kapitolách. A jaké novinky by jste si mohly přečíst za včerejšek?

»Nina Dobrev a její shoot přesáhl třístovku! Photoshoot už má 325 fotek! [K Willardt]
»Interview pro magazín Flare, překlad od Cathie.KAT  a já jí za něj moc děkuju! [Interview]

A jaká je další 'novinka/informace' k tomuto blogu? Každý večer okolo 18 a 19 hodiny budu přidávat fanouškovská videa ♥ 

No, jsem zvědavá jak dohoním látku. Dneska jsem měla být zkoušená abych dostala jedničku, ale achjo, bylo mi hnusně a tak jsem nešla do školy.

~ Justin Timberlake - LoveStoned ~
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Vampire´s girls..píše Damie Vampire´s girls..píše Damie | Web | 14. january 2011 at 13:56 | React

Chudatko:( doufám že budeš co nejdriv zdravá a objevíš se tady :) Co já bych dala za to abych dneska míto školy byla doma xD...Jinak strašne se teším na další kapitolu,faktmne zajíma co je Cheryl zač :)

2 Lia Lia | Web | 14. january 2011 at 15:53 | React

mne by sa tie body pre affs zapisovat nechcelo:D

3 Mandy Mandy | Web | 14. january 2011 at 17:58 | React

Ty nám počítaš body? Připadám si teď trochu, jak v nějaky reality show :D Teda doufám, že už nejsem v mínusu :D Budu si teď muset asi dát pozor na jazyk (nebo spíš na prsty :D) Každopádně gratuluji k tak úžasné navštěvnosti.

Mimochodem ten pocit, jakoby mi měly vypadnou oči, znám sama moc dobře :(.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder