Other » Od Aslien

31. december 2010 at 23:14
ISOMERHALDER-FAN
Když jsem navštívila blog mé drahé ASLIEN,uviděla jsme něco,co mě zaskočila. Říkala jsem si "Ksakru,ta ženská se snad zbláznila že mi tady dělá proslov." Ale když jsem začala TOHLE číst,úplně mě to dojalo.
Aslien,to jsi vážně nemusela! Když jsem ti dělala lay,ani bys nevěřila jaký jsem měla dilema. Nevěděla se,co tam strčit,ano,posílala jsem ti snad milion návrhů,jakou Ninu tam mám strčit,nakonec sis vybrala,ale pak jsem se bála,že to zkazím a že se ti to nebude líbit. Ta úleva mě zaplavila celičkou od hlavy až k patě,když jsem slyšela to slovo "nádherný!".
A od té doby spolu každičký den konverzujeme.
Řeknu to stejné,co jsi o mě řekla ty. Jsi má nejlepší blogová kamarádka. Pamatuju si každý pocit,když si se zeptala jak na "tohle" a "tamto". Jo,nejdříve sem byla hotová z toho,že se nebojíš že tě pošlu "někam",ale ty jsi byla v pohodě. A já tě tenktát "někam" neposlala. Mám hodně lidí v ICQ kteří furt píšou jak se dělá "tohle" a "tamto". Já na ně nemám náladu,jen je jednoduše odpálkuju slovem "nemám čas". Ale u tebe to nedokážu. Už jsem si na to zvykla,nevadí mi to. Pamatuješ na ten HTML kód? Já si vážěn v tu chvíli myslela,že je to totální (promiň) debil,ale té chudince nepřišel ten kód a já jí to vysvětlovala stokrát. Ale nakonec jí docvaklo,že tady melu něco o kódu,který ji nepřišel.
Nakonec to dopadlo dobře. A jsem moc ráda,že jsem tě poznala! Dokoce (jak si říkala i ty) tě mám ráda víc,než reálné kamarády,nechápu proč,ale skvěle se mi s tebou konverzuje.
Mám tě hrozně ráda ♥. Jsi to nejlepší,co mě v blogovém světě potkalo.

Děkuju,že jsi mi napsala takový proslov :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aslien Aslien | Web | 1. january 2011 at 13:42 | React

Bože Wiwi ♥ Děkuju, je to krásné číst si to, no ten HTML kód to byl teda gól :D. S tím debilem, nevadí, protože já jim sen, a ty jsi pěkné číslo :D ♥ Jinak hrozně moc Ti děkuju taky to opětuju co jsi tady napsala :-* Děkuji ty jsi taky to nejlepší co mě tady potkalo :-* ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder