News » Nina Dobrev » Interview: Flare Magazine [February 2011]

31. december 2010 at 12:10 |  News & Other
ISOMERHALDER-FAN
"Nevidím sama sebe jinak, než jak jsem se viděla před pár lety," řekla dvaadvacetiletá Nina Dobrev z focení na obálku časopisu v Torontu. "Stranou od skutečnosti, že jsem se stěhovala více než devětkrát a teď jsem upírka," dodala s úsměvem. "Je to proces krok za krokem a jsem měla luxusní přizpůsobení v každé fázi."

Deník, který by si ráda přečetla:
"Ve skutečnosti bych nikdy nečetla něčí deník, ale bylo by fascinující obout si boty Rachel McAdams. Obě jsme z Ontaria a studovaly jsme v Torontu, takže by bylo zajímavé vědět, jaké procesy, úspěchy a útrapy jí v průbehu let potkaly. Ona je skvělý talent, který má svoje vlastní protějšky jako Robert Downey Jr., Diane Keaton, Eric Bana a Harrison Ford."

Nejlepší rande:
"Je to hození mincí mezi dvěma: [Zaprvé] Měla jsem mít s někým rande a na poslední chvíli jsme musela odletět do jiného města za prací. Nejen, že měl mimořádné pochopení, ale také mě překvapil, když letěl, aby se se mnou setkal na večeři později. Byla jsem v šoku, jak daleko by zašel, aby mě překvapil a strávil se mnou čas. Bylo to velmi romantické. [Zadruhé] Po dlouhém, extrémně vysilujícím a emocionálně vyšetpávajícím dni na natáčení, jsem šla zpátky domů a našla svého přítele, jak dělá večeři. Podal mi sklenici vína a doprovodil mě do obýváku, kde byl nachystaný masážní stůl. Řekl, 'Měla jsi těžký den, za pár minut přijde masárka a až skončíte, tak bude připravená večeře.' Skoro jsem umřela. To je to, co nazývám romantickým a ohleplným."

Source: Vampire Girl
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elushka Elushka | Web | 31. december 2010 at 13:02 | React

Dobře :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder