December 2010

Other » Od Aslien

31. december 2010 at 23:14
ISOMERHALDER-FAN
Když jsem navštívila blog mé drahé ASLIEN,uviděla jsme něco,co mě zaskočila. Říkala jsem si "Ksakru,ta ženská se snad zbláznila že mi tady dělá proslov." Ale když jsem začala TOHLE číst,úplně mě to dojalo.
Aslien,to jsi vážně nemusela! Když jsem ti dělala lay,ani bys nevěřila jaký jsem měla dilema. Nevěděla se,co tam strčit,ano,posílala jsem ti snad milion návrhů,jakou Ninu tam mám strčit,nakonec sis vybrala,ale pak jsem se bála,že to zkazím a že se ti to nebude líbit. Ta úleva mě zaplavila celičkou od hlavy až k patě,když jsem slyšela to slovo "nádherný!".
A od té doby spolu každičký den konverzujeme.
Řeknu to stejné,co jsi o mě řekla ty. Jsi má nejlepší blogová kamarádka. Pamatuju si každý pocit,když si se zeptala jak na "tohle" a "tamto". Jo,nejdříve sem byla hotová z toho,že se nebojíš že tě pošlu "někam",ale ty jsi byla v pohodě. A já tě tenktát "někam" neposlala. Mám hodně lidí v ICQ kteří furt píšou jak se dělá "tohle" a "tamto". Já na ně nemám náladu,jen je jednoduše odpálkuju slovem "nemám čas". Ale u tebe to nedokážu. Už jsem si na to zvykla,nevadí mi to. Pamatuješ na ten HTML kód? Já si vážěn v tu chvíli myslela,že je to totální (promiň) debil,ale té chudince nepřišel ten kód a já jí to vysvětlovala stokrát. Ale nakonec jí docvaklo,že tady melu něco o kódu,který ji nepřišel.
Nakonec to dopadlo dobře. A jsem moc ráda,že jsem tě poznala! Dokoce (jak si říkala i ty) tě mám ráda víc,než reálné kamarády,nechápu proč,ale skvěle se mi s tebou konverzuje.
Mám tě hrozně ráda ♥. Jsi to nejlepší,co mě v blogovém světě potkalo.

Děkuju,že jsi mi napsala takový proslov :)


Happy new year !

31. december 2010 at 19:01 Info & Site

ISOMERHALDER-FAN
Všem bych chtěla popřát štastného a veselého Silvestra a hlavně krásný vstup do roku 2011!
Tenhle blog byl založen přesně 1 listopadu, a koukněme se!
Mám blog teprve 2 měsíce a včera už sem měla přes 120 !
Jsem hrozně moc ráda,jaké lidi jsem poznala.
Hlavně jsem ráda,že jsem poznala lidi,jako Aslien,Nessia nebo Dagi,poznala jsem jich víc,i když jsem některé nepoznala,třeba jako Katty~,tak je mi hrozně sympatická,a jsem moc ráda že jí mám v seznamu affs.
Jsem hrozně moc ráda,že mě jednou jedna holka donutila se podívat na TVD,protože mi to změnlo život,jo,kdyby mě nedonutila,nejspíš bych teď neseděla u noťase a nepsala tu tenhle proslov.

A co děláte o silvestru? Já nejspíš budu v teple a koukat z okna,bolí mě v krku. Hlavně nechci prosedět dneska u počítače,takže mě tu nečekejte. 


Chtěla bych poděkovat všem návštěvníkům tohoto blogu a chci vám ještě jednou popřát šťastného silvestra a krásný vstup do roku 2011! ♥


News » Nina Dobrev » Interview: Flare Magazine [February 2011]

31. december 2010 at 12:10 News & Other
ISOMERHALDER-FAN
"Nevidím sama sebe jinak, než jak jsem se viděla před pár lety," řekla dvaadvacetiletá Nina Dobrev z focení na obálku časopisu v Torontu. "Stranou od skutečnosti, že jsem se stěhovala více než devětkrát a teď jsem upírka," dodala s úsměvem. "Je to proces krok za krokem a jsem měla luxusní přizpůsobení v každé fázi."

Deník, který by si ráda přečetla:
"Ve skutečnosti bych nikdy nečetla něčí deník, ale bylo by fascinující obout si boty Rachel McAdams. Obě jsme z Ontaria a studovaly jsme v Torontu, takže by bylo zajímavé vědět, jaké procesy, úspěchy a útrapy jí v průbehu let potkaly. Ona je skvělý talent, který má svoje vlastní protějšky jako Robert Downey Jr., Diane Keaton, Eric Bana a Harrison Ford."

Nejlepší rande:
"Je to hození mincí mezi dvěma: [Zaprvé] Měla jsem mít s někým rande a na poslední chvíli jsme musela odletět do jiného města za prací. Nejen, že měl mimořádné pochopení, ale také mě překvapil, když letěl, aby se se mnou setkal na večeři později. Byla jsem v šoku, jak daleko by zašel, aby mě překvapil a strávil se mnou čas. Bylo to velmi romantické. [Zadruhé] Po dlouhém, extrémně vysilujícím a emocionálně vyšetpávajícím dni na natáčení, jsem šla zpátky domů a našla svého přítele, jak dělá večeři. Podal mi sklenici vína a doprovodil mě do obýváku, kde byl nachystaný masážní stůl. Řekl, 'Měla jsi těžký den, za pár minut přijde masárka a až skončíte, tak bude připravená večeře.' Skoro jsem umřela. To je to, co nazývám romantickým a ohleplným."

Source: Vampire Girl

News » Michaela McManus » Damon's shower scene

31. december 2010 at 12:07 News & Other
Jules
Michaela McManus byla v jednom rozhovoru také dotázána na Damonovu koupelnovou scénu. Speciálně na to, jestli je tu nějaká šance, jestli by Damon a Jules uzavřeli příměří na tak dlouho, aby si stihli dát romantickou schůzku.

"Je to vtipné, protože mi moje máme psala mail, hned po tom, co si o tomhle přečetla. Byla něco jako ´Snad to nejsi ty, kdo si bude sundávat šaty!´Hej, tohle je The Vampire Diaries. Není tu žadný cizinec, který by to přikořenil. Takže je to možné. Kdo ví."


»Source: Vampire Girl

Magazine scans » Nina Dobrev » 2011 » Seventeen Magazine

31. december 2010 at 11:09
Magazine scans » ND

imagebam.com~imagebam.com~imagebam.com~imagebam.com~imagebam.com

Nina na nich vypadá úžasně ♥


News » Ian Somerhalder » Damon a ?

30. december 2010 at 20:43 News & Other
ISOMERHALDER-FAN
Ian strávil své narozeniny ve sprše s krásnou dívkou - tato věta již byla novinkou na Ianovi narozeniny. Otázkou ale je,kdo s Ianem byl ve sprše.
Konečně se objevila fotka ze této scény,na fotce je Ian a nejspíš Nina.
Pokud to je Nina,otázkou je,jestli je to Elena nebo Katherine?
Já si myslím,že pokud to je Nina,tak to nejspíš bude Katherine,protože Elena s Damonem nemají moc dobrý vztah k sobě. 

Fotku najdete zde.

»Source: VD-Fans.com

News » Nina Dobrev » 20 celebrit s nejkrásnějšíma nohama

30. december 2010 at 20:34 News & Other
Nina se umístila na krásném devátém místě v žebříčku celebrit s nejkrásnějšíma nohama.
Gratuluju ♥
20
1. Megan Fox
2. Ashley Tisdale
3. Leighton Meester
4. Jessica Lowndes 
5. Selena Gomez
6. Emma Watson
7. Blake Lively
8. Vanessa Hudgens
9. Nina Dobrev
10. Alyson Michalka
11. Miley Cyrus
12. Kristen Stewart
13. AnnaLynne McCord
14. Hillary Duff
15. Meaghan Martin
16. Jessica Szhor
17. Ashley Greene
18. Ke$ha
19. Demi Lovato
20. Emily Osment

© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder