The Vampire Diaries - Upcoming Episode Spoilers from EW

17. november 2010 at 15:00 |  News & Other
~Článek je přednastavený~

isomerhalder
My, fanoušci Vampire Diaries, si budeme muset na další epizodu počkat až do 2. prosince, ale aspoň pro nás bylo zveřejněno pár spoilerů. Začátkem tohoto týdne Michael Trevino natáčel scénu, kdy se Tyler promění ve vlkodlaka, ta se bude vysílat 9. prosince. "Potřebovali na to 2 dny. Uzavřený soubor, speciální makeup, speciální efekty, lidi. Michael Trevino připraven vytrchnout svou duši a ukázat ji světu." říká Julie Plec. "Myslím, že když aspoň polovina bude, tak dobrá, jak chceme, bude to úžasné. Kevin (Williamson) je pán a král mytologie, jak předvedl v Dawsonově světě. Dawsonův svět není samozřejmě o ničem z tohoto, ale vlastně je to všechno o tom. Tylerova přeměna z člověka na vlkodlaka, to je vlastně doslovná bolestná přeměna, kdy se chlapec stane mužem. Všechno to peklo, utrpení, zmatek a mučení, které přichází spolu s tím vším - budeme sledovat Tylera, jak si tím projde, epizoda bude krásná, silná a doufejme, že velmi trýznivá. Uvidíme, jak vyjde ven a bude definovat kdo je. "Koukejte na Tylera, on vezme roli svého strýce Masona. Starý sklep Lockwoodů existuje z nějakého důvodu a bude velmi užitečný v této epizodě." potvrdila Plec.

Epizoda z 9. prosince bude také přestávka v polovině sezóny (nové epizody budou pokračovat v lednu :().

 Tylerova dlouho očekávaná přeměna nás zanechá napjaté v přestávce? "Ne" říká Plec se
isomerhalder
 smíchem. "Přeměna se stane, ale to, co se stane po přeměně, nás vede k přerušení (přestávce). To je to, co se stane, když vlk se zjeví lidem, nechceme se vidět s vlkem z očí do očí. Opravdu to zatřepe se světem, konkrétně s Damonem a s upíry obecně, vlkodlak je jejich přirozený nepřítel. To odstartuje novou kapitolu naší show. Tyler nebude jediným vlkodlakem v Mystic Falls v době, kdy se dostaneme do nového roku."

Tato epizoda představuje příchod Jules, staré kamarádky Masona z Floridy, která přišla do Mystic Falls říct Tylerovi a jeho matce, že Mason se domů nikdy nevrátil. "Bude se chvíli držet kolem a způsobí různou řadu problémů" říká Plec. Fanoušky by zajímalo, jestli a kdy se u Tylera rozvine přirozená nenávist k upírům. Čekání je to, co je zábavné, říká Plec. "S našimi upíry máte starý svět upírů, který vstupuje do příběhu a má jasná pravidla, pak je tu také nový svět upírů, to je jako "Cože? Kdo? Já ani nevím, co jste povídal, jsou mnohem více nezávislí. U vlkodlaků to bude podobně. Jsou jako "Sakra, spustil jsem prokletí. Někoho jsem zabil. Jsem vlkodlak. Nevím, co mám sakra dělat sám se sebou." A když si představíme některé vlkodlaky, kteří jdou ve směru a vzdělávali se prostřednictvím jejich rodokmenu z generace na generaci, tak ti budou mít mnohem temnější pohled na upíry, než někdo jako Mason a Tyler, kteří narazili na své prokletí náhodně."


V tuto chvíli se fanoušci mohou aspoň těšit na propojení vlkodlak-upír mezi Tylerem a Caroline. Jak Trevino řekl, Tyler se bude i nadále přiklánět ke Caroline a k jejím řešením úplňku. "Projdou si společně peklem a velmi, velmi intenzivně se bude rozvíjet jejich vztah na základě této zkušenosti," říká Plec. "Zda a kdy se ukáže něco romantického, to je jedna z těch věcí, na které se musí čekat." Na něco se můžete spolehnout: Carolinino rozhodnutí, že Tylerovi řekla, že je upír i přes Damonův zákaz bude mít "nějaké následky" v novém roce, říká Plec.

Jeden konečný šprým pro Alaricovy fanoušky, jak je uvedeno ve spoilerech, v epizodě z 9. prosince uvidíme nepravděpodobný (a vždy zábavný) návrat ke kamarádství mezi Alaricem a Damonem. "Myslím, že Matt Davis je jako Alaric fantastický, tak sexy a tak mužný. Jeho charakter se rozumí a přidává tolik show," říká Plec. "Aktuálně se skutečně snažíme, abyste se měli na co těšit v roce 2011, na něco nového."

Thanks
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ashley - affs Ashley - affs | Web | 17. november 2010 at 15:03 | React

Fakt škoda, že na časti si potom musíme počkať až do januára:D

2 B♥nnie B♥nnie | Web | 17. november 2010 at 16:03 | React

hezky článek :)jj spřáteluji... až ted sem e dokopala k tomu napsat to do článku :) takže jestli chceš spřátelit tak tady :
http://tvd-damon-elena-stefan.blog.cz/1011/do-you-wanna-be-my-aff

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder