Spoiler-Michael Trevino wolfs out

10. november 2010 at 20:00 |  News & Other
isomerhalder
Fanoušci The Vampire Diaries netrpělivě čekají na první přemenu Tylera (Michael Trevino)ve vlkodlaka...vypadá to, že tento čas nastal.

Jeho kolegyně Kat Graham (Bonnie) dala na svůj Twitter foto s velmi vzrušující zprávou:

"Live wolfs on stage 3, please be quiete!! No food! - Entranke closed!"

I když jsme proměnu Masona Lockwooda (Taylor Kinney) neviděli, protože byl skrytý ve svém autě, proměna vypadala velmi bolestivě a intenzivně. Všichni jsou zvědaví, jak svou první proměnu ponese Tyler.

Můžeme jen doufat, že v tom nebude sám. Poslední dobou se totiž kolem něj motá Caroline (Candice Accola). Možná mu nakonec s celou tou věcí bude pomáhat, protože, překvapivě, sama svou existenci jako upíra bere velmi dobře.

I když Tyler není zrovna mluvka, i jeho nejtišší scény bývají silné a často velmi bolestivé. Stačí zavzpomínat na moment, kdy si uvědomil, že zabil svou kamarádku Sarah.

Přeměnu  bude režírovat Marcos Siega, který už dělal na 10 epizodách z první série. Minulý týden Siega na svůj Twitter uveřejnil zprávu: "Mířím do Atlanty za svým vlkodlakem." Michael odpověděl: "Je čas jít do pekla a zpátky."

Zatímco Tyler šílí ze své nadcházející a nevyhnutelné proměny, jeho kamarád Jeremy (Steven R. McQueen) je trochu roztržitý...kvůli dívce. Pokukuje po Bonnie (Graham), ale ona jeví zájem o nováčka v Mystic Falls, Luka (Bryton James).

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder