November 2010

Statictics ~ (22.11. 2010 - 28.11. 2010)

29. november 2010 at 16:17 Statistics
Statistics 02
Navstevnost za minuly tyden (22.11. 2010 - 28.11. 2010) je:

Pondeli: 42
Utery: 33
Streda: 37
Ctvrtek: 44
Patek: 74
Sobota: 58
Nedele: 80

Celkem: 368

Děkuju vám,sice to nejsou nijak extra velká čísla,ale na to,že blog mám teprve měsíc,je to krásné :)

News » HollywoodLife's "Sexiest Man Alive!"

29. november 2010 at 12:00 News & Other
isomerhalder
Jak určitě víte,na HollywoodLife.com byla anketa o NEJVÍCE SEXY MUŽE PLANETY.
Ian Somerhalder samozdřejmně vyhrál nad Robertem Pattisonem!
Výsledky ankety:
Ian Somerhalder: 117,028 hlasů
Robert Pattinson: 103,540 hlasů

Ian vede přesně o 13,488 hlasů !


Nina Talks About "Katerina"

29. november 2010 at 11:00 Interviews
isomerhalder
Většina fanoušků The Vampire Diaries ví, že má Nina Bulharské kořeny. Proto následující informace bude pro mnohé z Vás velkým překvapením, protože Nina potřebovala menší pomoc v epizodě Katerina, jak prozradila v rozhovoru s Toronto Sun.
"Volala jsem svojí mamce, a společně jsme to přeložily."řekla Nina o scéně v Bulharsku v epuzodě Katerina. "Myslím, že většina spisovatelů použije nějaký online překladač a velmi se u toho pobaví, protože překladatelské programy na internetu nejsou nikdy správné. Proto jsem si své dialogy přeložila a zavolala mamce, abych se ujistila, že je to správné."doplňuje.

News » LA Times chats to Candice Accola

29. november 2010 at 10:00 | Wiwi |  News & Other
isomerhalder
Existují náznaky, že by Tylerovo a Carolinino přátelství mohlo být i něco víc. Uvidíme rozvoj této romance?
Spoustu skvělých románků může růst z přátelství. Samozřejmě, že tady ta možnost je. Jestli se to stane nebo ne, nevím. Nejsme o moc dál před publikem. Takže já opravdu nevím. Vím, že ... Caroline je jediná, která ví, čím Tyler prochází, takže přátelství jen tak neodejde. Je tu něco, co tam je. Zda se to promění v romantický vztah, nebo zda se to promění v opravdu krásný systém podpory jeden pro druhého, kdo ví. Fanoušci budou muset zůstat jen naladěni a dívat se.


Thank you for your visit !

28. november 2010 at 16:57 Statistics
Thank you for your visit !
TOPList
Možná víte,co tím myslím... 
Blog mám teprve od listopadu a už mám 1 000 :) Jako malá jsem měla blog o různých zvířátkách a takové ty různé pipkoviny :D Nikdy jsme nečekala,že budu mít takovýhle blog. Nevěděla jsem v tu dobu,co všechno se dá dělat. Teď, když mám tento blog,postupem času získávám nové vědomosti.
Jsem strašně ráda,že mě TVD potkalo. Jsem hrozně ráda,že mi Kaki párkrát pomohla. Jsem strašně ráda,že tento blog navštěvujete už skoro měsíc. Je to úžasně vidět teprve po měsíci 1 000... Jsem strašně ráda,že jsem se mohla potkat s Aslien a s Nessie,a to díky tomuto blogu. Chci vám poděkovat jak za návštěvnost,tak za vaši podporu.
Jsem ráda že jsem mohla poznat osůbky,které mám v affs,bez tohoto blogu bych je asi nikdy nepoznala. Vůbec nevím,jak tento článek zakončit :D Takže děkuju za to číslo "1 000" v  TOPLISTU! :)

Nová GALERIE

28. november 2010 at 15:12
Tak mám hotovou novou GALERII pro tento blog :)
Nějak se mi zachtělo tu GALERII udělat a nestrkat PHOTOSHOOTY atd. přesně sem.
Ten lay co mám na GALERII už možná pár z vás znáte,měla jsem ten lay tady na blogu,ale asi jen tři dny,nechtěla jsem hot u mít a myslím,že na GALERII se hodí :) Stačí,když kliknete v záhlaví na GALLERY a zobrazí se vám :)
Jelikož nemám moc času,nestihnu ji dnes celou vyplnit. Ale do Vánoc by měla už být hotova.¨
~Doufám,že se vám tam líbí :)

FF ~ True love 1-3.Kapitola (Damie)

28. november 2010 at 10:00 FF ~ True love
01.KAPITOLA

"Miluji tě, Stefane." naklonila se Elena ke rtům svého nejkrásnějšího upíra.
"To já tebe taky Eleno, vždyť to víš."objal ji kolem pasu. "Měli bychom jít dovnitř, ať tam Katherine a Damon netrčí sami."navrhnul Stefan.
Právě čekali v řadě na lístky do kina. I když jsou tyhle dva páry spolu téměř rok, teď jdou do kina poprvé. Vždycky tu bylo něco, proč nemohli realizovat svoje romantické plány.
"Kde jste trčeli?" zeptal se nervózně Damon a zapíchnul své pronikavé oči do Eleniných. Dělal to často, Elena kvůli tomu někdy dost zčervenala. Stefan si toho ale nemohl všimnout, málokdy na ní dlouho koukal. Zato ona by se na něj dokázala koukat stále. Tolik ho milovala a taky byla vděčná, že si vybral ji a ne Katherine. Přece jen, Katherine byla upír a ona jenom člověk.
"Promiň! Stáli jsme v řadě ve městě. To se upířími silami ovlivnit fakt nedá." jemně naznačil úsměv.

Spoilers: New Characters for upcoming episodes

27. november 2010 at 17:00 News & Other
Avatar
10. epizoda: "The Sacrifice"

Alice: Krásná vysokoškolačka s mírným německým přízvukem. Když přijde domů, najde u sebe v bytě Rose. Poté, co uvidí Elenu, splete si ji s Katherine. Elena to využije ve svůj prospěch a ptá se jí, jak najít upíra jménem Adrienne. Alice zná Katherininu reputaci z doslechu, proto dělá, co chce, protože ví čeho je "Katherine" schopná.
Adrienne: intelektuální a nebezpečně vypadající upír. Velmi obávaná ostatními upíry.
Cody: Upír ve věku okolo 30 let. Pokusí se vzít Elenu? od Jamese a Rose. Poté, co sdělí Adrienne informace, které ví, ho Adrienne zabije (vyrve mu srdce)

11. epizoda: "By The Light Of The Moon"

Jules: 25, opálená a sexy surfařka s mozkem. Přichází do města a vyptává se na Masonovo zmizení, nakonec dojde až k Damonovi - a překvapivě si drží pevnou půdu pod nohama, ví, že upíři jsou - možná ví i o vlkodlacích. (v roli Jules se objeví hostující hvězda)

Synopsis ~ 2x11

27. november 2010 at 16:30
TYLER ČELÍ SVÉ PRVNÍ PŘEMĚNĚ - Jelikož se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na první přeměnu, kterou nemůže zastavit. A zatímco se Stefan s Katherine slovně provokují, Damon s Alaricem jsou podezřívaví ohledně cizinky Jules, která se objeví v Mystic Falls hledajíc svého ztraceného přítele - Masona. Elena začíná být frustrovaná tím, jak se Jeremy i její ostatní přátelé podílejí na její ochraně a snaží se ji udržet v bezpečí. Bonnie a Luca pracují společně na kouzle, přičemž každý z nich stále chrání tajemství toho druhého. Elijah se také nečekaně objeví s nabídkou, která by mohla všechno změnit.

FF ~ Katherine's obsession 2.Kapitola (Aslien)

27. november 2010 at 11:28 FF ~ Katherine's obsession
2. KAPITOLA - NÁVRAT

Na letišti jsem si na poslední chvíli změnila let. Letěla jsem na Floridu.
Rozhodla jsem se trochu opálit, svou pokožku trochu dočokoládovět.
Můj zdroj z Mystic Falls věděl o vlkodlačím prokletí rodiny Lockwoodové,
řekl mi o černé ovci rodině Masonovi, který právě žije na Floridě ve městě kam mám namířeno. K mému plánu potřebuju vlkodlaka.
Poznala jsem Masona. Milovali jsme se. Jeden moc hodný muž se pro mě
objetoval, no spíše jsem ho ovládla mým kouzlem a nechala ho ať Masona vyprovokuje. Mason se proměnil ve vlkodlaka a člověka zabil. Ten člověk mě ale opravdu nězajímal, byl otravný. Mason se konečně proměnil. S ním se opravdu dobře spolupracuje, ví co jsem, ale neměl námitky. Jsem skvělá, můj plán vychází přesně tak jak chci. Lehce jsem se nad tím člověkem pousmála, mezitím co Mason už dávno utekl do hotelu. Když jsem přišla do pokoje Mason byl neklidný, házel s věcmi. Vletěla jsem do pokoje a sledovala ho. Chtělo se mi strašně smát. Musela jsem, ale se smíchem chvíli počkat "Masone můžeš se prosím Tě uklidnit?  "zařvala jsem na něj. Podíval se na mě, a řekl neklidným tónem  Co se to se mnou děje? Proč sem tak neklidný?
© 2010 - 2012 ISomerhalder-fan
Layout by Vivi | isomerhalder-fan | your unlimited czech source for Nina Dobrev & Ian Somerhalder